Kovovou dózu používejte opakovaně. Koncept „Dosyp si” podporuje myšlenku recyklace

Nasloucháme svým příznivcům, kteří mají doma bohatou sbírku kovových dóz od oblíbených sypaných čajů, a přicházíme s myšlenkou „Dosyp si.”

Ekologie v první řadě

S důrazem na ekologii a recyklaci omezujeme výrobu nových dóz a soustředíme se na doplňování sypaného čaje do nádob, které již máte doma. Pojďme si představit koncept, jenž je velmi jednoduchý a podporuje udržitelnost.

Prodejny v novém

V následujících týdnech bude docházet k menším změnám v našich prodejnách. Část regálů s plechovkami sypaných čajů různých druhů se promění a vy si budete moci do univerzální kovové dózy nasypat čaj, který opatříte ručně psaným štítkem. Věříme, že tímto způsobem poznáte více druhů našich čajů a dostanete tak větší chuť experimentovat. O své oblíbené 125 gramové barevné plechovky a Kusmi Tea miniatury ovšem nepřijdete. Ty v naší nabídce nadále zůstávají.

Vezměte svou dózu na nákupy

Kusmi Tea myslí na své věrné zákazníky, proto si můžete do prodejny přinést svoji vlastní dózu, kterou vám naplníme, nebo si objednat sypaný čaj v e-shopu. Dózu nemyjte vodou ani saponátem. Abyste se zbavili aroma předchozího čaje, nechte otevřenou nádobu pouze vyvětrat.

Pro ty z Vás, kteří s čaji Kusmi Tea teprve začínají, je k dispozici prázdná univerzální kovová 250 g dóza s jedinečnými vlastnostmi pro uchovávání čaje. Dózu můžete znovu a znovu naplnit čajem, který vám zrovna padne do noty.

 

 

 

 

 

Kovovou dózu používejte opakovaně. Koncept „Dosyp si” podporuje myšlenku recyklace

Zabezpečené online platby

Dárek k objednávkám nad 2500 Kč

Doprava nad 1500 Kč zdarma

1 vzorek zdarma

30 dní na vrácení zboží