nebo
nebo

Kariéra

Hledáme přesně vás

v případě, že:

Chcete patřit do naší rodiny, prodávat produkt, kterému věříte a podílet se na rozvoji společnosti, být mezi lidmi, nabízet výhradně kvalitu a pracovat v čistém a krásném prostředí, pracovat pro spolehlivého a stabilního zaměstnavatele, který se k vám chová fér. Nenecháme vás na holičkách, pravidelné tréninky s kolegy a zahraničními dodavateli jsou samozřejmostí.

Společnost Potten & Pannen – Staněk je od roku 1992 lídrem na trhu s prémiovými kuchyňskými potřebami renomovaných světových značek. V dubnu 2015 otevřela první butik legendární pařížské značky Kusmi Tea. Výjimečnost značky opírající se o 150 letou tradici tvoří zázemí nabízející kompletní sortiment exkluzivních čajových směsí podle tradičních receptur, výběrové jedno-druhové čaje zelené i černé a oblíbenou řadu Wellness. Prostředí k prodeji čajů tvořené světem Kusmi Tea je velmi energické, pestré a hravé. Komunikace se zákazníkem začíná ochutnávkou čaje, což je nedílnou součástí vstřícnosti vepsané do DNA společnosti. V prosinci 2016 otevřela svůj druhý butik Kusmi Tea na pražském Chodově

Hledáme právě Vás pro obsazení pozice:

Prodavač/ka – Praha 1 / Centrum Manifesto

Jste milovníkem čaje?
  • Jste rádi v komunikaci s lidmi a dokážete se o ně skutečně zajímat?

  • Máte rádi aktivní přístup?

Pokud toto splňujete a nechcete dělat jen „obyčejného“ prodejce, tak možná hledáme právě Vás.

Výsledkem Vaší práce bude prodané zboží, spokojený zákazník, který nakoupil a pravidelně se vrací.

Co bude Vaším úkolem?
  • prodej a aktivní podpora všech našich značek

  • poradenství v oblasti čajů

  • starost o vzhled prodejny

  • přejímání, kontrola a skladování zboží

  • inventury skladových zásob a finančních prostředků

Co od Vás očekáváme?
  • prozákaznický přístup a týmovost jsou klíčové vlastnosti pro tuto pozici

  • chuť pracovat a poradit našim zákazníkům

  • reprezentativní vzhled a vystupování

  • velkou výhodou bude alespoň 1letá praxe v oboru

  • český jazyk na výborné úrovni, znalost anglického či ruského jazyka je výhodou (ne však podmínkou)

  • hledáme k nám osobnost s pozitivním přístupem k práci i životu, která s námi potáhne za jeden provaz

Co získáte?
  • stanete se součástí skupiny lidí, kteří milují svoji práci a snaží se ji dělat co nejlépe

  • dostanete možnost poznat zajímavé lidi, ať už klienty, nebo zahraniční obchodní partnery

  • budete pracovat v krásném, moderním a designovém prostředí a v přátelském kolektivu

  • práci v úspěšné společnosti s přední pozicí na trhu

Co nabízíme?
  • zajímavou a pestrou práci v přátelském kolektivu ve společnosti pohybující se v oblasti prémiových produktů

  • profesionální a osobní rozvoj

  • vstupní i pravidelná produktová školení

  • práci na plný úvazek (krátký / dlouhý týden)

  • možnost nástupu od léta 2019

  • bonusy z tržeb, odměny za splněné plány obratů, zaměstnanecké slevy

  • místo pracoviště Praha – centrum (Manifesto / v blízkosti Masarykova nádraží)

Pokud Vás naše nabídka zaujala a tím, koho hledáme, jste právě Vy, neváhejte nám zaslat svůj životopis. Těšíme se na Vás!

Zabezpečené online platby

Dárek k objednávkám nad 2500 Kč

Doprava nad 1500 Kč zdarma

1 vzorek zdarma

30 dní na vrácení zboží