O společnosti

O společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již více než 25 let vnáší do vašich domácností kulturu kvalitního, zdravého a nápaditého vaření. Jsme exkluzivní dovozce, distributor a prodejce nejprestižnějších světových značek jako Zwilling, Emile Henry, KitchenAid, Mauviel, Rosenthal či Villeroy & Boch. Po 25 letech zkušeností s tím nejlepším světovým nádobím a vybavením představujeme i vlastní privátní značku Potten & Pannen – Staněk Premium Gourmet, pod kterou vám přinášíme BIO extra panenský olivový olej přímo z krétských plantáží a multifunkční pekáč Roaster & Grill. Řada Ambience zase obohatí váš domov o exkluzivní kolekci aromatických svíček z rukou francouzských mistrů vůní.

 

Krom e-shopu www.pottenpannen.cz provozujeme také 12 reprezentativních prodejen v Česku a na Slovensku, přičemž prodejna Potten & Pannen – Staněk & Gourmet Academy ve Vodičkové ulici na Praze 1, ve které sídlí i naše prémiová škola vaření, získala ocenění nejlepší světové prodejny. Jedním z důvodů prestižního ocenění je právě propojení prodejního místa těch nejlepších světových značek s prostorem školy vaření, ve které na gastronomické nadšence čeká rozsáhlá nabídka kurzů pod taktovkou předních domácích i zahraničních šéfkuchařů a oblíbených food bloggerů.

Pyšníme se spoluprací se slavným šéfkuchařem Zdeňkem Pohlreichem a společně jsme založili Pohlreich Selection – výběr toho nejlepšího, co ve své kuchyni můžete mít a bez čeho se ani sám kuchařský mistr ve své kuchyni neobejde. K 25. výročí jsme si nadělili také spolupráci s významným českým umělcem Pastou Onerem a společně jsme vytvořili jedinečnou Pasta Oner Collection, kde v limitované kolekci uvádíme produkty světových značek jako Sigg, Mason Berger Paris a Rosenthal s originálním designem oblíbeného street artového umělce.

Věříme, že spojení krásy, umění a dokonalého kulinářského potěšení dělá život bohatším, a proto vám i nadále budeme přinášet to nejinspirativnější, co překrásný svět gastronomie nabízí. Abyste si i vy mohli vychutnat UMĚNÍ ŽÍT VŠEMI SMYSLY.

Fakturační adresa

Potten & Pannen
- Staněk group, a.s.

Horáčkova 5
140 00 Praha 4
Česká republika
(po - pá, 6:00 - 17:00)

Korespondenční adresa

Potten & Pannen
– Staněk group, a.s.

Obchodní 110
251 01 Čestlice
Česká republika

Upozornění: Tato adresa je pouze poštovní, bez předchozí dohody na ní není odběr zboží možný!

Společnost je zapsána v OR vedeném MS v Praze, odd. B, vl. 24011